O firmie

O firmie

Informacje o naszej działalności

Jesteśmy młodym teamem pomysłowych programistów
Razem tworzymy software house - Codilla.com.pl

Działalność naszej firmy rozpoczęła się w 2019 roku, jednak w krótkim czasie udało nam się pozyskać wielu klientów oraz partnerów biznesowych.

Naszym głównym zadaniem jest kompleksowe tworzenie stron oraz sklepów internetowych, zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych. Ponadto tworzymy projekty graficzne, optymalizujemy oraz pozycjonujemy serwisy internetowe, a także zapewniamy obsługę domeny, hostingu oraz certyfikatów SSL. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również promocję firmy w Social Media oraz profesjonalne wsparcie techniczne.

Główną zaletą naszego teamu jest to iż do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Nie stosujemy szybkich i gotowych rozwiązań. Dostosowujemy wygląd oraz funkcjonalność projektu do życzeń klienta.

W obecnych czasach Internet jest najważniejszym miejscem promocji oraz komunikacji z klientami, dlatego dbamy o każdy szczegół aby Twój produkt wyróżniał się od konkurencji.

media

Twoja firma chciałaby zaistnieć w Internecie jednak nie wiesz od czego zacząć? Świetnie trafiłeś - nasz team zaprojektuje wszystko od A do Z. Projekt graficzny, strona internetowa, domena, hosting, optymalizacja oraz pozycjonowanie - wszystko w jednym pakiecie!

Oferujemy również pomoc w aktualizacji istniejących serwisów internetowych. Chciałbyś odświeżyć swoją starą stronę? Zajmiemy się tym!

Napisz na [email protected] lub

Zadzwoń na 732-782-174

Copyright © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone